Sme nová chovateľská stanica Bostonských teriérov, kde je náš bostoňák plnohodnotným členom rodiny, zdieľa s nami každodenné radosti i starosti a dokáže nám v každej situácii vytvoriť úsmev na tvári.

Štvornohí miláčikovia sú nielen mojou záľubou, ale aj mojou prácou, za čo som veľmi vďačná, nakoľko spájam príjemné s užitočným a môžem prehlásiť, že ma spojenie hobby-práca teší a napĺňa.

Hľadala som plemeno, ktoré by vyhovovalo môjmu životnému štýlu, a tak som natrafila na Bostonského teriéra. Učaril mi svojou originalitou a doslova jeho „bostoňáckým“ zmyslom pre humor. Má tiež všetko čo som hľadala, je primeranej veľkosti, čo nerobí problém s transportom, je to aktívny jedinec a zároveň pravý gaučák!  : ) Ľavou zadnou zvláda beh vedľa bicykla, niekoľko hodinovú turistiku, čas strávený v lete pri vode, plávanie, potápanie, aporty, je tiež vhodný na rôzne psie športy ako sú napríklad agility a miluje vlastne každú aktivitu, pri ktorej môže tráviť čas s vami (vrátane pozerania televízie)!  : )  Je ideálny na výcvik a ľahko trénovateľný,nakoľko je nesmierne inteligentný, avšak aj tomuto plemenu, ako každému inému, treba venovať svoj čas, určiť mu hranice čo smie a čo nie, správne ho socializovať a už od šteniatka vychovávať. V takom prípade bude z tohto bostonského šaša váš ideálny spoločník a budete ho môcť brávať so sebou naozaj všade, kam majú štvornohí priatelia povolené.

Je to živý tvor, ktorý chce zdieľať so svojou rodinou celý svoj život, nie iba krátke obdobie, preto apelujem na nových potencionálnych majiteľov, aby si vopred skutočne premysleli či sú ochotní poskytnúť svojmu štvornohému miláčikovi dostatok starostlivosti a voľného času, dať mu domov v pravom slova zmysle a brať ho ako ďaľšieho člena rodiny, ktorý má tiež svoje „psie“ potreby.